מדוע הכי כדאי לעבוד עם מוסך דיאגנוסטיקה ממוחשבת?

דיאגנוסטיקה ממוחשבת היא שיטת בדיקת רכב שמתבצעת באופן אוטומטי. השיטה מתבססת על מחשב נישא ייחודי שסורק את הרכב ומכין דו"ח עם כל התקלות שנמצאו. בעבר, לקוח היה מגיע למוסך, מתלונן, המוסכניק היה מזהה את התקלה ומתקן. אבל, מה אם הלקוח לא יודע מה גרם לתקלה? או חמור מכך: חוויית הלקוח השלילית היא סימפטום לתקלה קריטית בהרבה ממה שהיה צפוי? בדיוק בשביל זה חשוב לוודא כי למוסך שלכם יש דיאגנוסטיקה ממוחשבת, כי רק ככה ניתן לבדוק את כל הרכב מתוך ידיעה שמסירים את כל חסמי הבטיחות ממנו, לרבות כשלים שימנעו ממנו לנסוע בעתיד (למשל תקלות מנוע, תושבת מנוע או מצבר). 

מוסך דיאגנוסטיקה ממוחשבת – המקום הבטוח ביותר לתקן את רכבכם

כשהמוסך מבסס את עבודתו על דיאגנוסטיקה ממוחשבת אתם יודעים בוודאות שאתם בדרך הנכונה. המוסכניקים מקבלים מהמחשב הדיאגנוסטי את כל המידע על הרכב, איפה יש תקלה, ומה צריך לעשות על מנת לתקן אותה. כל תסריטי התיקון קלים ופשוטים, אבל זה בתנאי שפניתם למוסך מורשה. אף על פי שבדרך כלל מוסך שיש בו דיאגנוסטיקה ממוחשבת הוא מוסך מורשה, רצוי לוודא שהוא אכן מהווה סדנא לטיפול בכלי רכב מהפירמה שלכם. כאשר זה המצב, לא רק שהדיווח נעשה עם דיאגנוסטיקה ממוחשבת; כל עובד יודע בדיוק מה עליו לעשות על מנת לתקן את הרכב והתהליך נעשה במהירות הבזק, וב- 100% מקצועיות.

עבודה מדויקת וממוקדת בכל חלק ברכב

כאשר העבודה מונחית דיאגנוסטיקה ממוחשבת, היא לא עבודה סטנדרטית, אלא כזו שכל מהלך בה נעשה בדייקנות מרובה. כאשר התקלה היא פרי-איתור של מחשב ולא איתור אנושי לעובד יש הרבה יותר יכולת לדעת מה באמת קרה ברכב ומהם תסריטי התיקון המשלימים המדויקים עבורו. כשהמוסך שלכם משתמש בדיאגנוסטיקה ממוחשבת אתם יכולים להבטיח שהרכב שלכם נמצא בידיים הטובות ביותר.

החזרה מהירה של הרכב

עוד יתרון של דיאגנוסטיקה ממוחשבת הוא בהחזרת הכלי. כאשר רק על שלב האיתור – עבדו שעות נוספות באופן ידני, כעת הוא אורך דקות בודדות בלבד ומאפשר לעובדים לגשת מיד לשלב התיקונים. בכך, מכלול העבודה הכולל מתקצר ומאפשר לכם להחזיר את הרכב מהר יותר מבכל מוסך בו טרם הוטמעה דיאגנוסטיקה ממוחשבת.
 
 
עשוי לעניין אתכם גם: שירות כולל במקרה של תאונה