תיקון רכב לאחר תאונה

תיקון מכונית לאחר נזק מתאונה נעשה בליווי חברת ביטוח המעסיקה עורך דין תאונות דרכים. למעשה, התביעה שתוגש נגד חברת הביטוח של מי שפגע במכוניתכם ואימוץ התביעה על ידי אותו צד יקבעו במידה רבה את עלות התיקון, השתתפות חברת הביטוח שלכם בו ותרומתה של חברת הביטוח של הצד הפוגע. על מנת לעשות תיקון בו תספגו נזק כספי מינימלי, אם בכלל תצטרכו לשלם, יש לפנות, עם היוודע הנזק ברכב שלכם, רק לחברת הביטוח בה אתם מבוטחים.

ביצוע תיקון הרכב

מחליטים על ביצוע התיקון במוסך מומחה לפירמת הרכב הפגוע. לרוב, ההחלטה תקבע שזה גם צריך להיות מוסך מורשה, כלומר מוסך שעורך טסטים ומבצע טיפולים לפני טסטים לרכבי הפירמה. עלות התיקון עבורכם צריכה, בשאיפה, להיות אפסית, אך אף חברת ביטוח לא יכולה להבטיח זאת ב- 100%. הדבר תלוי בנסיבות שהובילו להיווצרות התאונה וברמת החומרה שהאוטו ספג. כך או כך, מחיר התיקון כשלצדכם חברת ביטוח נמוך בהרבה ולרוב מאופשר לביצוע על ידי החייב. תיקון עצמאי ללא סיוע מהביטוח מתומחר בתעריפים הרבה יותר גבוהים בכל אלמנט שניזוק ברכב.

כך תוודאו שתצאו ממימון התיקון במינימום

בחרו חברת ביטוח שיש לה ניסיון עם טיפול בתאונות, הגשת תביעות ושמירה על אינטרסיו של הלקוח. מאד חשוב לוודא מול לקוחות אחרים שכך הם פני הדברים. טיבה של חברת ביטוח נקבע על פי עורכי דינה. עורכי דין תאונות דרכים ברמה גבוהה ועם ניסיון טוב בטיפול בתביעות יידע לגרום לכך שתצאו מוגנים ככך הניתן מבחינה פיננסית, בשאיפה לכך שלא תצטרכו בכלל לשלם. 

תפקוד חברת הביטוח לאחר קבלת ההחלטה המשפטית בסוגיית המימון

התפקוד שלה צריך להיות 100% לטובתכם ולספק לכם קשר עם מוסך מקצועי וגם זול בעלות הטיפולים להם יידרש הרכב. גם כאן, חשוב לבדוק באמצעות השוואת מחירים שכך הם פני הדברים. אם מפנים אתכם למוסך לא זול ושלא מספק תמורה לאגרה היקרה שהוא גובה, ייתכן כי כדאי יהיה להחליף חברת ביטוח. טיבה של חברת ביטוח מתבטא קודם כל במה שעורכי הדין שלה ידעו להוציא מהצד שכנגד – לטובתכם, וגם בהירתמות שלה לסייע לכם לחסוך וגם לקבל טיפול איכותי עבור הרכב.
 
 

 

שם:
טלפון:
אימייל: