רכב חדש 0 ק"מ בתשלום חודשי בהתאמה אישית

רכב חדש 0 ק"מ יכול אמנם להיקנות על ידכם, אבל ישנם הסדרי שכירות מניבים ומיטביים. כיצד שכירות יכולה להיות מניבה ומיטבית, אתם שואלים? המסלולים שנציג לפניכם יוכלו לפתוח בפניכם צוהר חדש של אפיקי ליסינג מימוניים שיאפשרו לכם להסתמך על רכב שכור וליהנות מיציבות כלכלית טובה ביותר הודות לתנאי המסלול. כיצד זה קורה?

שכירות כהלוואה לקראת רכישה

בשיטה זו אתם בוחרים רכב חדש 0 ק"מ ומשלמים עליו שכירות חודשית למשל תקופה של לא פחות מ- 3 שנים אבל גם לא יותר מ- 5 שנים. בסופה, אתם יכולים לקנות את הרכב באמצעות תשלום ההפרש בין מחירו המקורי לבין סך התשלומים אשר ביצעתם עד כה. בדרך זו אתם לא קונים את הרכב באבחה אחת, וממירים את המימון הבנקאי רווי העמלות וההתחייבויות במימון נוח שנעשה ישירות מול חברת ליסינג מימוני בתנאים אולטימטיביים.

שכירות הכוללת החלפת רכב בסיום החוזה

ניתן גם לשכור רכב ללא רכישתו בסוף. מדובר גם כן על רכב חדש 0 ק"מ אשר בתום התקופה ניתן להחזיר אותו ולשכור במקומו רכב ללא שינוי בתנאי ההשכרה. בדרך זו אתם נהנים משיטת הצרכנות בה בחרתם, ולא מסתמכים בהכרח על קנייה לשם השגת בעלות. בישראל, לא כל אדם מעוניין להיות בעל רכב. רבים מאתנו למעשה מעוניינים רק להיות בעלי חזקה זמנית עליו. זה בדיוק מה שמוצע במסלול השכרת רכב חדש 0 ק"מ.

סגנון הרכב המומלץ לבחירה – מנוע

מנוע של רכב הנשאר בתוך העיר ולא יוצא ממנה צריך להיות בעיקר חסכני., נסיעה לא מהירה של 30-50 קמ"ש נראית תמימה למראה אבל האמת היא שכל עצירה או עמידה ברמזור אדום או בתמרור עצור וחידושה הם מכניזמים שגורעים המון דלק. לכן, רכב שלא יוצא מהעיר הוא כלי יקר לצריכה מהירה של דלק. כשבוחרים רכב חדש 0 ק"מ ומעוניינים שהתחזוקה שלו תהיה כלכלית חשוב מאד לשים לב לבחירת מנוע שאינו זולל דלק. לעומת זאת, רכב המיועד לנסיעות מהירות בין הערים צריך שיהיו לו ביצועי מנוע כבירים ומהירים גם אם זה בא על חשבון החיסכון בדלק.

סגנון הרכב המומלץ לבחירה – סטייל

קונסולת הנהג – מרווחת/ צרה? עם התקני USB ושמע רבים או מעטים?
גודל – גדול, להסעת משפחות? קטן, להתברגות מהירה במקומות חניה בערים צפופות?
סממנים חיצוניים – סאן רוף בגג, או בלעדיו, צבע רכב מועדף.