נוסעים בלילה ושמים לב כי הפנסים אינם מאירים כראוי? הפנסים החליפו את צבעם לצהוב? הפנסים שלכם שרוטים, שבורים או סדוקים? עליכם להחליפם בהקדם. רכב בעל פנסים שאינם תקינים, יכשל בטסט. במקום לבזבז סכומים רבים על החלפת הפנס, תוכלו לרכוש אצלנו פנסים משומשים לרכבכם באיכות מצוינת ובמחירים ללא תחרות. אנו נחסוך לכם את עמלת התיווך, שיגבו מכם מוסכים שונים עבור החלפת פנסים לרכב .

אנו מציעים מגוון רב של  פנסים (כנף, איתות ועוד) לכל סוגי הרכבים: רכבים מסחריים, פרטיים, משאיות, אופנועים וקטנועים. 

 
                                       
 

ישנה אפשרות לקבל פנסים חלופיים/מקוריים. בנוסף, אנו מציעים תיקון וחידוש פנסים דהויים, פעולה המצריכה מיומנות ומקצועיות. בנוסף תוכלו למצוא סוכך חניה לרכב

 
 
 
שם:
טלפון:
אימייל:

 

  

 

 

 

פנסים לרכב

פנסים לרכב, הן פנסי הרברס, הן הפנסים האחוריים, הם פנסי הבלימה, הן הפנסים אשר מאירים את לוחית הרישוי והן הפנסים הקדמיים הם כולם חשובים מאין כמוהם וכולם עוזרים לשמור על הבטיחות שלנו. לכן, כאשר אחת מהנוריות ברכב נשרפת כדאי להחליף אותה במהירות האפשרית, על מנת לדאוג למצב בו תמיד נשאר בולטים ומוארים בכביש. למשל, אם אורות הבלימה שלנו לא פועלים בהחלט ייתכן מצב בו הרכב מאחורינו יתקשה לראות שאנחנו בולמים, במיוחד בתנאי מזג אוויר קשים, או בשעות הלילה והערב, ולכן יתנגש בנו. אם כן, פנסים לרכב אשר פועלים כהלכה עוזרים מאוד לשמור על הבטיחות שלנו ויכולים למנוע מקרה של תאונה, שיכולה להמנע בקלות באמצעות פנסים תקינים.

פנסים לרכב הם פנסים שאי אפשר, וכאמור לעיל, ממש לא כדאי להכנס לרכב ולנהוג מבלי לוודא שהם פועלים ותקינים. לא רק אורות בלימה חיוניים לשמירה על בטיחותנו ועל הבטיחות של נהגים אחרים ורוכבי אופנוע בכביש אלא גם שאר האורות ברכב. פנסי הרברס, למשל, אשר מופעלים כאשר אנחנו נמצאים על הילוך רברס ונוסעים אחורנית הם גם פנסים חשובים מאין כמוהם לשמירה על בטיחות. כאשר אנחנו מבצעים רברס, למשל, בעת חניה לצד הכביש שמסביב נוסעות מכוניות או כאשר אנחנו יוצאים מחניה הנהגים שנמצאים מאחורינו יכולים לראות את האורות הבוהקים שלנו ולהתנהג בהתאם. כמו כן, הולכי רגל אשר נמצאים מאחורי רכב שמבצע רברס יכולים גם הם לנקוט משנה זהירות ולזוז מהרכב, כך שבהחלט אי אפשר לזלזל בחשיבות של פנסים לרכב.

פנסים לרכב, אם כן, יש לתקן ולהחליף ברגע שהנורית נשרפת או ברגע שמסיבה מסוימת אחרת הפנסים מפסיקים לפעול. ככל שהרכב שלנו יהיה מואר יותר ובולט יותר בכביש כך הסיכוי שנהגים אחרים יבחינו בנו הוא גבוה יותר. הדבר נכון כמובן גם לגבי נהגים אחרים, ככל שהם יקפידו לנסוע עם פנסים תקינים לרכב כך הסיכוי שנבחין בהם הם גבוהים יותר וכך גדלים הסיכויים אשר תמנע תאונה. כך שברגע שנשרפת נורה ברכב כדאי לא להתעצל ולקחת את הרכב במהירות האפשרית למוסך או לחנות של חלקי חילוף לרכב על מנת שיחליפו לנו נורה ונוכל לנסוע בבטחה על הכביש עם פנסים לרכב שכולם יכולים להבחין בהם.

פנסים לרכב הם דבר אחד מני רבים שעוזרים לשמור על הבטיחות שלנו בכביש. עם זאת, חלק לא מבוטל מהאחריות מוטלת על הנהגים על מנת לשמור על בטיחותם ולא רק על הרכב עצמו. למשל, ישנם נהגים אשר לא ממהרים להחליף פנסים לרכב אם אלו לא עובדים או אפילו לא מדליקים אורות בשעות החושך ובימות החורף, כפי שמחייב החוק, מה שמקשה מאוד על נהגים אחרים ומסכן אותם ואת הנהגים האחרים בכביש משום שקשה פי כמה להבחין בהם. כך שזוהי גם אחריותו של הנהג לזכור להדליק פנסים לרכב.