נוסעים בלילה ושמים לב כי הפנסים אינם מאירים כראוי? הפנסים החליפו את צבעם לצהוב? הפנסים שלכם שרוטים, שבורים או סדוקים? עליכם להחליפם בהקדם. רכב בעל פנסים שאינם תקינים, יכשל בטסט. במקום לבזבז סכומים רבים על החלפת הפנס, תוכלו לרכוש אצלנו פנסים משומשים לרכבכם באיכות מצוינת ובמחירים ללא תחרות. אנו נחסוך לכם את עמלת התיווך, שיגבו מכם מוסכים שונים עבור החלפת פנס ברכב.

אנו מציעים מגוון רב של  פנסים (כנף, איתות ועוד) לכל סוגי הרכבים: רכבים מסחריים, פרטיים, משאיות, אופנועים וקטנועים. 

 
                                       
 

ישנה אפשרות לקבל פנסים חלופיים/מקוריים. בנוסף, אנו מציעים תיקון וחידוש פנסים דהויים,

פעולה המצריכה מיומנות ומקצועיות.

 
 
 
שם:
טלפון:
אימייל:


 

 

 

מראות לרכב

מראות לרכב הם דבר חשוב מאין כמוהו לכל רכב. המראות אשר ממוקמות ברכב, הן המראות הצדדיות אשר מראות לנו מה קורה מכל צד מאחורינו בכביש, והן המראה שנמצאת בקדמת הרכב אשר מאפשרת לנו לראות ממש את המכוניות והרכבים אשר נמצאים מאחורינו, יכולים למנוע תאונות ולשמור על בטחוננו. כמו כן, המראות מאפשרות לנו לתכנן את מסלול הנסיעה שלנו בצורה טובה יותר משום שבאמצעותן אנחנו יכולים לראות בדיוק איזה נתיב חסום, באיזה נתיב התנועה מתנהלת בצורה מהירה יותר ואפילו לראות אם יש מאחורינו נהג עצבני שנוהג בפראות שעדיף להתרחק ממנו בכביש ולא להקלע למסלול הנסיעה שלו. כך שמבחינות רבות בהחלט אי אפשר להפריז בחשיבותן של מראות לרכב עבור הבטיחות שלנו ועבור הנסיעה שלנו.

מראות לרכב הן דבר חשוב מאוד אשר עוזר, כאמור לעיל, בראש ובראשונה לשמור על הבטיחות שלנו. אם אנחנו רוצים לעבור נתיב, למשל, אנחנו יכולים לראות במראות האם יש מאחורינו רכב אשר מתקרב לעברנו במהירות ומונע מאתנו לעבור לנתיב הרצוי. אין ספק כי שימוש נבון במראות יכול למנוע או לצמצם במקרים רבים תאונות, שיכולות להיות קשות מאוד. עם זאת, על אף קיומן של מראות לרכב צריך לזכור כי הנהג הוא זה אשר צריך לנהוג בחוכמה ולהשתמש במראות בחוכמה. למשל, ישנם אנשים אשר לעתים מתעלמים ממש מקיומן של מראות ולא טורחים להסתכל במראה לפני שהם עוברים לנתיב אחר. אין ספק כי הדבר שם גם אותם וגם נהגים אחרים ורכבים אחרים אשר נמצאים על הכביש בסכנה. כמו כן, כדאי לזכור כי לעתים יש "שטחים מתים" ללא מעט רכבים כך שאי אפשר תמיד לראות נהג רכב או אופנוע שנוסע בדיוק לצד האוטו. כדאי לזכור שגם כאשר מסתכלים במראות יכולים להיות שטחים מתים, הדבר נכון גם לגבי המראה המרכזית אשר נמצאת באוטו כאשר נוסעים ברברס, ולכן יש לנהוג במשנה זהירות גם כאשר מסתכלים במראות באופן קבוע במהלך הנהיגה.

מראות לרכב עוזרות לשמור על בטיחותנו גם מבחינה נוספת. לעתים מראות לרכב יכולות לעזור לנו הנהגים לראות האם יש נהג מאחורינו שלא מקפיד על שמירת מרחק ויש סיכוי שהוא יתנגש בנו עם נבלום בצורה פתאומית. באמצעות התבוננות במראות אפשר לפתור את הבעיה על ידי מעבר בנתיב אחר או על ידי מתן תשומת לב גדול יותר לנהיגה שלנו על מנת שלא נגיע באמת למצב בו נעצורה עצירה פתאומית והנהג שמאחורינו יתנגש בנו.

מראות לרכב, אם כן, הן דבר מה שפשוט אי אפשר בלעדיהן. אמנם יש מדינות מסוימות, כמו הודו למשל, שבהן מראות לרכב נחשבות לדבר לא ממש חשוב לנסיעה ואפילו מייצרים לעתים מכוניות ללא מראות לרכב, אך למעשה מי שרוצה לשמור על הבטיחות האישית שלו ועל הבטיחות של נהגים ורוכבים בכביש יודע כי כל אוטו חייב מראות לרכב.

ניתן להשחג מראות משומשות וחדשות כאחד גם במוסכים וגם בחנויות של חלקי חילוף לרכב.