מנועים לרכב
       
המנוע הלך? מחפשים מנוע משומש, יד שנייה? העלות של מנוע חדש עלולה להיות בשמיים, מעל ליכולתם של אנשים רבים. 
במקרים כאלו, כדאי לרכוש מנועים יד שנייה. יתרונם הבולט הוא מחיר נוח ונמוך, שמאפשר לבעל הרכב להמשיך ליהנות מהרכב האישי והאהוב, במקום להשביתו.
אנו מציעים מנועי רכב משומשים בעלי קילומטראז' נמוך ובמצב תקין ומצוין ובמחירים הטובים ביותר. 
 
 
     

תמצאו אצלנו מנועים משומשים עבור כל סוגי הרכבים: רכבים משפחתיים, קומפקטיים, שטח, מסחריים, אספנות, מנהלים, טנדרים ועוד. 

החלפת המנוע המשומש כוללת: החלפת רצועת טיימינג חדשה, החלפת משאבת המים במשאבה חדשה,
החלפת מחזירי השמן, החלפן פילטר שמן וקבלת  
 
תעודת אחריות.
 
שם:
טלפון:
אימייל: 


מנועים לרכב

מנועים לרכב הם אחד החלקים החשובים ביותר לרכב, אם לא החלק החשוב ביותר לרכב. לכן, כאשר המנוע מתקלקל, ולא רוצים לקנות רכב חדש לגמרי, יש לשים לב שאכן קונים מנוע איכותי במקומו. מנועים לרכב כחלקי חילוף יכולים להיות מנועים חדשים לגמרי, מנועים מיבוא אשר מגיעים מהיבואן או ממקור אחר. כמו כן, מנועים כחלקי חילוף לרכבים יכולים להיות מנועים משומשים. כאשר קונים מנועים משומשים לרכב יש לשים לב שאכן קונים אותם ממקור מוסמך, אמין ומקצועי, כזה מקור שאתם יכולים לסמוך עליו שמוכר לכם מנועים משומשים אך כאלו אשר עובדים היטב ולא כאלו אשר יאכזבו אתכם. כמו כן, גם כאשר קונים מנועים משומשים לרכב על מנת לחסוך במחיר יש לשים לב שהמנוע אכן נמכר לכם במחיר סביר ולפי מחירו בשוק ושלא מוכרים לכם אותו במחיר מופקע מדי.

מנועים לרכב, בין אם קונים אותם משומשים, בין אם קונים מנועים מיבוא ובין אם קונים מנועים חדשים יש להשוות מחירים ביניהם טרם הקנייה. הכוונה היא להשוות מחירים בין כמה יבואנים או בין כמה מוסכים אשר מציעים את המנוע הרלוונטי לכם. השוואת המחירים מאפשרת לכם לדעת היכן מוכרים מנועים לרכב במקום המשתלם ביותר והיכן תוכלו לקבל את המנוע המתאים לכם במחיר הטוב ביותר. כאשר בוחנים מחירים של מנועים לרכב כדאי לשים לב לא רק למחיר אלא לשים לב, כאמור לעיל, גם למקום שבו נמכרים המנועים. כדאי לקנות מנועים כמו גם חלקי חילוף לרכב אחרים לרכב מיבואנים וממוסכים שאתם סומכים עליהם לחלוטין על מנת להיות בטוחים שאתם מקבלים את חלקי החילוף הטובים ביותר ועל מנת לוודא שאתם עובדים עם מקום אמין ומקצועי.

מנועים לרכב כדאי לקנות במקום שאתם סומכים עליו ולא כדאי לקנות במוסכים מפוקפקים במיוחד או במקום שלא נראה לכם ואתם לא מכירים אותו. לכן, כאשר אתם מחפשים לקנות מנוע כדאי להצמד אל מוסכים ששירתו אתכם בעבר ועשו עבודה טובה או שכדאי לברר באינטרנט איזה יבואן או אילו מוסכים מומלצים עבורכם ואצלם הכי כדאי לקנות מנוע.

מנועים לרכב כדאי לקנות רק לאחר בדיקה, הן מבחינת האמינות והמקצועיות של המקום והן מבחינת המחיר שבו מוצעים לכם המנועים. גם אם אתם בורים לחלוטין בנושאים של רכב ולא יודעים מה אתם צריכים לבדוק כאשר אתם קונים מנועים לרכב כדאי להכנס לפורומים באינטרנט העוסקים בנושאים של תיקון רכב ורכבים באופן כללי ולהתייעץ שם עם גולשים אשר בקיאים בנושא בנוגע לטיפים אשר קשורים לקניית מנוע עבור הרכב. כמו כן, אם אינכם בקיאים בנושא כדאי להזמין חבר, מכר או בן משפחה שכן מכיר היטב את נושא תיקון הרכב ויוכל לייעץ לכם ולהשיא לכם עצות יעילות שיעזרו לכם לבחור את המקום הטוב ביותר לקנות ממנו מנועים לרכב.