ליסינג מימוני לרכבים – הדרך הפשוטה ביותר לרכב בחזקתכם

ליסינג מימוני הנו מסלול פשוט החוסך לכם משאבי זמן וממון בהנגשת רכב על פי צרכיכם. כלקוחות השירות, אתם מקבלים ליווי צמוד לבחירת כלי הרכב האולטימטיבי עבורכם עם כל סממני הנוחות: גודל מתאים, סוג גיר מבוקש, ביצועי מנוע רצויים, מנגנוני חיסכון בדלק, אם ישנם, ועוד. הרכב ניתן לכם בתמורה לתשלום חודשי על פני תקופה של 3-5 שנים. את התשלום ניתן לתעל ל- 2 מטרות: או שהוא משמש כהלוואה לרכישת הרכב, ואז בתום התקופה תוכלו להעמיד את הפרש הסכום, או שתוכלו להחזיר את הרכב לחברה ולהסדיר במקומו רכב אחר.

ליהנות מרכבי בוטיק במסלולי מימון אטרקטיביים

כשאתם לקוחות של ליסינג מימוני, הרכב שלכם סגור מכל הבחינות: הוא יתאים לכם בביצועים, בהוצאות עליו ובכל פרמטר אחר בו השקעתם מחשבה. כלקוחות ליסינג מימוני אתם מקבלים תנאי מימון מצוינים אשר מאפשרים לכם להגיע, בסופו של יום, לרכב משלכם, כשהתשלומים ב- 3-5 השנים הראשונות הם הלוואה לקראת הרכישה המלאה.

מיטבי גם לעסקים וגם לצרכנים פרטיים

הצרכן הפרטי נהנה מרכישת רכב בקצב שלו, וללא התחייבות לשלם המון כסף מדי חודש. הוא משלם פחות מכך לתקופה מוגבלת בזמן של עד 5 שנים לכל היותר. לאחר מכן הוא יכול לקנות את הרכב באמצעות תשלום ההפרש. מדוע כל זה טוב גם לעסקים? כשאתם מודיעים לעובדים שלכם שהרכב עתיד להיות בבעלות הם מטבעם ירחיבו את הרצון להיות נאמנים למקום העבודה שלכם. רכב בבעלות למשפחה או לעובד שאין להם כזה יכול לשפר מאד את איכות חייהם, מה שיוביל לכך שהעובד המועמד להיות לקוח השירות יהיה עובד טוב יותר ונאמן יותר גם עבורך.

כל נהג מוצא בדיוק את מה שהוא צריך

אחד היתרונות הבולטים של ליסינג מימוני הוא השירות היסודי ממנו נהנים הנהגים. הם לא יצטרכו להתלבט רבות, אלא פשוט לבחור ברכב שייראה בדיוק מתאים למה שהם צריכים. הדבר מתבטא הן בפאן הטכני, הן בקונסולת הנהג המועדפת, הן בגודל הרכב והן בביצועיו. לקוח של ליסינג מימוני זוכה להכוונה מלאה מצד דיילי ועובדי השירות עד למציאת הכלי האולטימטיבי עבורו. שירות ייעוץ מסוג זה קשה למצוא בחברות רכבים בדרך כלל, בהן הקניין עשוי ללכת לאיבוד ולבחור במוצר שאינו מתאים לו. הנהג, על פי הרגלי נסיעותיו (בתוך או מחוץ לעיר, נסיעות רבות או מעטות) ישכיל להגיע בדיוק לכלי לו הוא זקוק.
 
מידע נוסף ניתן לקבל בגזפרו ליסינג