כיוון פרונט וזוויות היגוי במוסך מורשה במהלך טיפול שגרתי ולפני טסט

עושים טסט? הרכב לא עבר כיוון פרונט? כיצד תדעו שיש לכם בעיה בפרונט לפני הטסט? מה עושים אם יודעים שישנה בעיה בתחום הזה?
 
כיוון פרונט הוא זווית ההיגוי של האוטו. אם אתם מעוניינים לפנות שמאלה או ימינה, והאוטו שומר על הישר ודורש הרבה סיבובי הגה בשביל שהפנייה תתבצע, הפרונט אינו מאוזן. כמובן שאם אתם זיהיתם את זה לפני שהאוטו בכלל עבר טסט, יש לסור מיד למוסך. אבל אם ניגשתם למבחן רשמי ולא עברתם בגלל הנושא של כיוון פרונט, דעו שאתם לא חייבים לעשות אותו בהכרח במוסך שבודק לכם. זהו שירות כמו כל שירות אחר שנמדד ברמת מקצועיות ובתמחור נגיש. לכן, אנו בהחלט ממליצים לא למהר לאשר למוסך הטסטים אליו ניגשתם לבצע את הכיוון, אלא לחפש מוסכים אחרים שמוכרים את השירות בזול ומספקים תוצר איכותי.

זיהוי בעיית כיוון פרונט במוסך

המוסך שמבצע את התיקון יזהה את הבעיה באמצעות דיאגנוסטיקה ממוחשבת ויגיע למוקד שלה. בדרך כלל, הבעיה מתהווה בשל כך שהגלגלים לא מאוזנים, ייתכן כי נדרשת החלפה לצמיגים וישנה לעתים גם בעיה בבלמים שמצריכה החלפת נוזל בלימה. כלומר, הסתמכות על רכב שיש בו בעיית פרונט עשויה להיות סימפטום לבעיות חמורות יותר כמתואר כאן. אכן, במקרים רבים בהם במוסכים מורשים במהלך טסט התלוננו על רכב שיש בו בעיית פרונט, התגלתה בו גם בעיה בבלמים ובאיזון הגלגלים.
כיוון פרונט וזוויות היגוי

תיקון התקלה

התיקון מתבצע בסדנא מיוחדת לכיווני פרונט במוסך מוסמך. התיקון כולל גם בדיקה בסיומו לווידוא תקינות כלי הרכב שעבר את הסדנא. בסיום התיקון עורכים נסיעת מבחן לווידוא זוויות היגוי תקינות, צידוד תקין ואיזון נכון בגלגלים. רק אז, ניתן לומר כי הבעיה נפתרה והאוטו שלכם שב לכשירות מלאה.

100% אמינות ושירות מקצועי מול כל לקוח

חשוב לוודא כי במהלך שירות כיוון זוויות היגוי במוסך מורשה – מוענק שירות שקוף ואמין ללקוח, תוך הצגת כל הבעיות שהתגלו ברכב ורישומם בהצעת מחיר מפורטת. חשוב שהדבר יתבצע כך שאתם כלקוחות תדעו בדיוק מה קרה ועל מה אתם נדרשים לשלם. יצוין כי תיקון מסוג זה בדרך כלל מיועד לטווח ארוך, והתיקון הבא צפוי להיות לאחר שנים לא מעטות, בממוצע.
 
 
 

 

שם:
טלפון:
אימייל: